توسل به امام حسین (علیه السلام)

دوستان عزیز این ختم رو یک بار هم شده امتحان کنید. برای من و کسانی که به من معرفی کردند واقعا مثل دعای سریع الاجابه بوده امیدوارم شما هم به آرزوتون برسید و اگه مشکلی دارید زودتر حل بشه.
همونطور که همه میدونیم امام حسین علیه السلام به خاطر مصائبی که بهش وارد شده نزد خدا بسیار آبرو داره ما در هر مشکلی سه بار سوره مجادله رو نذر امام حسین می کنیم.
به نظر من اگر به صلاحتون باشه اون مشکل به سرعت حل میشه.
برای کار هم من از یکی شنیدم که 100 مرتبه سوره مجادله رو نذر امام حسین کرده بود و خودش می گفت که معجزه شده و کارش درست شده. چون شغلش غیر از کتبی مصاحبه و از این چیزا داشت و خودش می گفت که مصاحبه کننده نظر مثبت نسبت بهش پیدا کرده بوده در حالیکه در واقع با بقیه مساوی بوده.
در مورد شفای بیمار هم شنیدم که اگه سوره مجادله رو به هنگام بیماری بخونید و ثوابش رو به امام حسین علیه السلام هدیه بدید، اون بیماری زود برطرف میشه.

/ 1 نظر / 691 بازدید
محب ولایت

بسـ‗_‗م الله الرحمـ‗_‗ن الرحیـ‗_‗م الحـ‗_‗مد لله رب العـ‗_‗المین اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم سـ‗_‗لام علـ‗_‗یکم __████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ امام حسن عسکری(علیه السلام) فرمودند: التواضع نعمة لایحسد علیها. تواضع و فروتنی نعمتی است که بر آن حسد نبرند. تحف العقول، صفحه 489